«Металкомплект»
КС(067)44-66-244
ЛС(063)717-67-74
mk@metmk.com.ua

Широкий вибір кольорового металопрокату та спецсталей
 • Алюминієвий лист , пруток, труба, алюмінієві сплави: Д16, АМг, АМц, АД.
 • Мідь М1, М2: пруток, лист, труба, дріт.
 • Плаский та круглий прокат, дріт з латуні ЛС59-1, ЛМц, Л63
 • бронза БрАЖ, БрОЦС, БрКМц, БрОФ, БрБ:пруток, лист, труба, дріт.
 • Сортовий сталевий прокат.


Вигідна ціна на магнієві листи
сплавів МА8 и МА2

Листи магнію знаходяться у відмінному стані, не мають дефектів при повній відсутності корозії. В наявності тільки сплав магнію МА8, розміри листів - 1000х2000мм, товщини в мм: 15,0; 18,0; і 20,0 Можлива порізка листів і продаж частинами. Ціна 650 грн за кілограм з ПДВ без урахування порізки.

магній лист

Алюминиєвий, латунний лист, пруток, плита, круг, бронза, мідь.

ТОВ "Металкомплект" є постачальник проката кольрових металів. Великий вибір алюмінієвих листів, прутков, широкий асортимент плаского та круглого прокату з бронзи, латуних прутков і шетиграників.
Відпуск продукції й оформлення документів відбувається на складі в м. Києві.
Склад та офіс: ТОВ «Металкомплект»:
м. Київвул.Новокостянтинівська, б. 4А

з 9-30 до 17-00 без перерви в рабочі дні.
телефон: (063) 717-67-74, факс: 490-04-88
Наше підприємство працює на ринку України з 1994 рока та є Вашим надійним постачальником і партнером. На сторінках сайту Ви ознайомитись зі списоком продукції, та отримати информацію про нашу фірму.
 • Ріжемо алюмінієві, бронзові, латуні круги діаметром до 250мм Довжина мінимального відріза 250мм.
 • Розрізаєм плити із алюмінія та алюмінієвих сплавів Д16, Д16Т, АМг, АМц, АД31. Порізка виконується після сплати продовж 1часу до 2-х днів залежно від навантаження заказами.
 • Металoпрокат відвантажується після зваження на електронних вагах. Вага гарантується .
 • Консультуюємо по вибору металопроката, відповідаєм на питання по використанню бронзи, алюмінія, міді, латуні та їх властивостям
 • Відпускаєм продукцію невеликими партіями. Якщо Вам потрібен кольоровий прокат щоб відремонтувати або побудувати лодку, катер, господарчу техніку та інш. — дзвоніть прямо на склад.
 • Віправляєм оплачений металопрокат по містам України компаніями-перевізниками. вартість доставки, наприклад, можно розрахувати на ТОВ "ТК "САТ", ТОВ "Нова Пошта", "Інтайм" також Ви можете обрати будь яку іншу транспортную компанію.

Із довідника по металам Довідник по металам

Бронзова монетаБронзами називають подвійні і много- компонентні мідні сплави, в яких основними легуючими елементами є різні метали, окрім цинку. Назву бронзі дають по легуючих елементах (наприклад, сплав міді з алюмінієм називають алюмінієвою бронзою). Маркірують бронзи буквами Бр, за якою слідують заголовні букви легуючих елементів і через дефіс цифри — їх процентний вміст. У машинобудуванні використовують плоский і круглий прокат з бронз
алюминиевая банкаАлюміній — хімічний елемент III групи Періодичної системи елементів Д.І. Менделєєва. Унаслідок високої хімічної активності алюміній в природі знаходиться лише в зв'язаному вигляді. За змістом в земній корі він (у формі його з'єднань) займає перше місце серед металів — 8,13 % і третє місце після кисню і кремнію. Алюміній володіє амфотернимі властивостями, тобто реагуючи з кислотами, утворює відповідні солі, а при взаємодії з лугами — алюмінати .
латуний самовар Латуні — подвійні і багатокомпонентні мідні сплави, основний легуючий компонент — цинк. З деформованої латуні виготовляють листи, стрічки, смуги, прутки. труби, проволікатиму і поковки; з літейних фасонні. Основні легуючі елементи в спеціальних латунях—алюміній, залізо, кремній, марганець, миш'як, нікель, олово, свинець відливання. Латунь, за винятком свинцевих, легко піддається обробці тиском в гарячому і холодному стані.
Метал в картинках
Порізка листов